وب سایت شخصی محسن جامعی

دوره های آموزشی,Educational Courses

دوره ی مورد نیازتو انتخاب کن

"یک انتخاب تا موفقیت"
محسن جامعی
مدرس دوره ها

دوره های آموزش زبان انگلیسی

برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی از قبیل دوره های مکالمه، درک مطلب، نگارش، آمادگی آزمون های بین المللی مانند IELTS و TOFEL ، دوره های ویژه کنکور سراسری و ارشد دانشگاه های ایران و …

دوره های آموزش روش تدریس

داشتن سطح بالای از دانش در هر رشته ای به هیچ وجه ضمانتی بر موفق بودن در تدریس آن رشته نیست! معلمی هنری است که باید جدا آموخت و بهترین روش برای یادگیری آن استفاده از تجربیات معلمین موفق است. در این دوره ها من، محسن جامعی به عنوان معلم موفق استان  شمارا در تجربیات خود سهیم می کنم.

دوره های آموزش شعر

نه حافظ شاعر زاده شده و نه بقیه شعرا! اگه به دنیای شعر و شاعری علاقه داری یا واردش شدی من کمکت می کنم تا سبک خودتو پیدا کنی و قلمتو قوی تر.

دوره های آموزش خصوصی و عمومی ، دوره های نقد و بررسی شعر و …

دوره های آموزش مباحث کامپیوتری

یونیسف تو تعریف حدیدش از سواد، بلد بودن مباحث کامپیوتری رو عنصر خیلی مهمی دونسته. دقیقاً هم همینطوره. این روزا دیگه 99 درصد کارهای ما با کامپیوتر و خونواده اونه!

اگه می خوایی به راحتی آب خوردن یادگیری چطور ویندوز عوض کنی، با آفیس کار کنی و پاورپوینت های ارائتو به زیباترین شکل ممکن بسازی و … با من همراه باش.

دوره های خلاقیت و بارش فکری

جالبه بدونید اصلی ترین ملاک استخدامی شرکت گوگل، میزان خلاقیت فرد هست.

ما در دورانی قرار گرفتیم که آدم هایی که می تونند با خلاقیتشون راهکار ها و ایده های جدیدی برای رفع مشکلات ارائه بدن به شدت مورد توجه قرار می گیرند.

همه ی افراد پتانسیل خلاق شدن رو دارند. مهم یادگرفتن راهشه!

دوره های آموزش بسکتبال

کافیه یه بار خودت بسکتبال بازی کنی تا بفهمی چی میگم!

بسکتبال بازی ثانیه ها، بازی هیجانات و … یکی از مفرح ترین ورزش هایی هست که می تونی تجربش کنی.

من محسن جامعی، برای اولین بار در استان اردبیل دوره های آموزشی بسکتبال رو در قالب کمپ ها مهارتی با همکاری باشگاه پویا ورزش سبلان ایجاد کردم.کمپ های مهارتی با بهره برداری از دانش روز مربیگری دنیا و لیگ معتبر NBA. برای اطلاعات بیشتر می تونی از طریق این لینک به وب سایت باشگاه پویا ورزش سبلان بری و ثبت نام کنی

دنبال علاقه ات باش

همراهتیم تا رسیدن به موفقیت

دوره های آموزشی

برای یادگرفتن، مهم ترین عامل انتخاب مسیر درست برای شروع است.

دوره های مجازی و حقیقی IELTS

دوره های تخصصی آمادگی آزمون بین المللی زبان انگلیسی آیلتس در استان اردبیل با استفاده از منابع به روز و معتبر، با تدریس مدرس برتر استانی ، محسن جامعی، در قالب کلاس های مجازی و حقیقی

دوره های روش تدریس

دوره های خلاقانه روش تدریس مطالب درسی ویژه معلمان و نو معمان فارغ التحصیل دانشگاه تربیت معلم توسط معلم برتر استانی ، محسن جامعی ( فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل)

دوره های آموزش مباحث کامپیوتری

دوره های آموزش مباحث کامپیوتری به صورت خصوصی از صفر تا صد شامل دوره های طراحی وب سایت، نرم افزار های اندرویدی، مهارت های هفتگانه ICDL به صورت خصوصی در استان اردبیل

Translate »